شرکت آصاکو(آناصنعت آسیا)

با بهره گیری از دیدگاه  "نگاه فنی و مهندسی به جای نگاه تجاری"

 در اجرای پروژه ها هم اکنون فعالیتهای منحصر به فردی در حوزه طرحهای

 الکترومکانیکال ، اتوماسیون و ابزار دقیق در سطح کشور دارد.

 

 

 

عنوان
به شرکت آنا صنعت آسیا خوش آمدید

 

در عصر فن آوري اطلاعات و ارتباطات، سياستهاي توسعه اي و بهينه سازي با هدف توسعه پايدار و حصول افزايش راندمان توليد ، مديريت بهتر بر منابع و كاهش ضايعات در صنايع پايه ومادر تخصصي از جمله نفت ، گاز  و پتروشيمي ، آب،فاضلاب و برق وحمل و نقل مورد توجه مديران سازمانها و شركتهاي خدماتي و توليدي قرار گرفته است. از آنجائيكه ايجاد ساختار مناسب براي طراحي پايه و تفصيلي ،مهندسي شناخت و تامين كالا و همچنين عمليات اجرايي يكي از اركان موفقيت پروژه ها به شمار مي رود. جمعي از نيروهاي مجرب و متخصص با شناخت كامل كاستيها ومشكلات طرحهاي فوق الذكر و همچنين با هدف پشتيباني مهندسي ،اجرايي و مالي پروژه ها اقدام به تاسيس شركت فني و مهندسي آصاكو (آنا صنعت آسيا) در سال 1379نمودند.              

 

 

 

 

اين شركت هم اكنون با برخورداري از تجربه و توانائيهاي مديريت مهندسي و اجرايي خود و ايجاد ارتباطات بين المللي براي دريافت پشتيباني شركتهاي معتبر و بين المللي سازنده تجهيزات الكترومكانيكال،برق و ابزاردقيق گامي مهم جهت حصول اهداف خود برداشته است.بنابراين بخشي از اعم خدمات قابل ارائه در حوزه طرحهاي تخصصي تاسيسات و تجهيزات،برق،صنعت و ارتباطات اين شركت به شرح ذيل مي باشد.

 

- طراحي پايه وتفصيلي پروژه ها

- مهندسي شناخت و انتخاب كالا مطابق با نياز كارفرما

تامين كالا با كيفيت مناسب در سطح استانداردهاي بين المللي 

- عمليات اجرايي شامل آزمايش، نصب،راه اندازي و بهره برداري

- آموزش تئوري و عملي

- خدمات گارانتي و پشتيباني پس از اجرا

 

با عنايت به توضيحات فوق الذكر شركت آصاكو (آنا صنعت آسيا)جهت نيل به رسالت مهم خود اميد دارد ضمن رعايت ديدگاه اصول و استانداردهاي روز مهندسي و اجرايي به پروژه ها بجاي ديدگاه تجاري نقش مهمي در آباداني و توسعه ميهن عزيزمان ايران داشته باشد.

 

به شرکت آنا صنعت آسیا خوش آمدید|درباره ما|تماس با ما|جستجوي پيشرفته|نقشه سايت|استخدام

© Ana Industry Co. All rights reserved.